Arkadiusz Sobczak


Informacje:
  • Miasto: Mitręga
  • Województwo: śląskie
  • Data dołączenia: 2022-05-11
  • Wszystkich Artykułów: 3
  • Liczba Komentarzy: 1
Opis

Jestem bardzo dumny z mojej małżonki, gdyż  jest ona kobietą sukcesu. Ma bardzo dobrą pracę i zajmuje już wysokie stanowisko. 

Po pojawieniu się na świecie naszego pierwszego dziecka wspólnie podjęliśmy decyzję, że to ona będzie kontynuować karierę zawodową, a ja zajmę się domem. Jak najbardziej mi ten układ odpowiada, ponieważ nie każdy ojciec ma możliwość bycia z dziećmi tyle czasu i nawiązać niezwykłą więź. Moi synowie są ze mnie dumni i wdzięczni za to jak ich wychowałem, a to dla mnie najważniejsze. 

Coraz częściej zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy jako opiekun. Pragnę zerwać ze stereotypami, że dziećmi może zajmować się tylko kobieta.

Tagi
Zachowanie dzieci Echokardiogram Twórczość Edukacja emocjonalna Wyroby z juty Kontrola stanu serca Kardiologia Sznurek jutowy Zdrowie serca Psychologia dziecięca Prezenty Rękodzieło Agresja Projektowanie prezentów Przyczyny agresji u dzieci Badanie ultrasonograficzne Badania serca Pakowanie prezentów Dzieci Diagnostyka medyczna Badania USG serca Echo serca Zarządzanie zachowaniem Rozwój emocjonalny Leczenie chorób serca
Komentarze
Treść komentarza:
2022 rok to pasmo niespodzianek. Nikt nie wie w co dobrze zainwestować. Inflacja tak pędzie do przodu, że niedługo zostaniemy bez grosza.
Data dodania:
2022-10-23