Branding

Branding | Studio internetowe DiMaks

Kompleksowa identyfikacja wizualna

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem identyfikacji wizualnych. Tworząc zawsze trzymamy się wypracowanych założeń, ponieważ najlepsze projekty są nie tylko piękne, ale i mądre. Design logo to początek naszej pracy nad językiem wizualnym firmy. Dbając o spójność opracowujemy Księgę Znaku, która jest wykładnią poprawnego użycia logotypu.

Wizytówka, papier firmowy, koperta czy teczka to podstawowe materiały akcydensowe, które stanowią kolejny etap w procesie tworzenia.  Ciekawym dodatkiem może być projekt pieczątki lub płyty CD. Tak opracowana identyfikacja wizualna jest fundamentem do przygotowania materiałów reklamowych. Tylko należycie wdrożony (wydrukowany) projekt realizuje swoje założenia, dlatego niezbędny jest nadzór autorski.

Profesjonalny projekt logo

Projektowanie logotypu to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy lub marki. Mając to na uwadze, nasi kreatywni graficy tworzą unikalny i profesjonalny wizerunek logotypu, który w pełni odzwierciedla charakter przedsięwzięcia. Zawsze kierujemy się zasadą, że logo ma być unikalne i łatwo rozpoznawalne, co pomaga zapaść potencjalnemu konsumentowi w pamięć. Oferujmy również stworzenie pełnej księgi znaku logotypu.

Projektowanie Interaktywne

Obecność firmy w Internecie jest dzisiaj konieczna. Nawiązywana jest interakcja z użytkownikiem, która przekłada się na zysk firmy. Znamy potrzeby internautów dlatego nasze działania są skuteczne. Wykorzystując strategię marki oraz znając zasady UX tworzymy architekturę informacji, czyli zasady działania witryny. Następnie konsultujemy i testujemy jej użyteczność, ponieważ strona musi spełniać potrzeby użytkowników.

Kolejnym etapem jest projekt graficzny bezpośrednio nawiązujący do identyfikacji wizualnej firmy. Design strony zostaje wdrożony przez programistę, który następnie przygotowuje panel do zarządzania treścią (CMS). Tak zaprojektowana witryna jest przez nas testowana i zostaje podłączona do podstawowych narzędzi marketingowych.

Oferta
Branding | Studio internetowe DiMaks
Telefon

+48 884-943-406

Branding | Studio internetowe DiMaks
E-mail

info@dimaks.pl

Branding | Studio internetowe DiMaks
Adres

ul. Czarnkowska 17, 60-416 Poznań

Branding | Studio internetowe DiMaks