Jak dopasować stroje Pary Młodej?

Data dodania:
Kategoria: Rodzina i dzieci
Ocena
0.00
Kwestia wyboru sukni ślubnej i garnituru nie jest taka prosta, jak się wydaje. Nawet jeśli macie już coś na oku, może okazać się, że ubrania wymagają wielu przeróbek krawieckich. Być może nie będą leżeć idealnie lub stwierdzicie, że to jednak nie to. Podczas poszukiwań na jaw może wyjść wiele spraw, o których wcześniej nie myśleliście. Jak wybrać idealny strój ślubny?

Jak wybrać kolor i fason sukni ślubnej? 

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem odszukać elegancką, a równolegle wygodną oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to również toffi, delikatna szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – delikatny kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Dodatki i welon – które będą odpowiednie do sukni ślubnej?

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Na pewno zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon krótszy lub tylko delikatna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo upiętych w kok. Długi zaś najbardziej może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Atrakcyjne są także wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jaka powinna być suknia ślubna w tak wyjątkowym dniu?

Suknia ślubna musi być szczególna i wyjątkowa oraz sprawiać, że w tym szczególnym dniu poczujesz się pięknie. Nie warto zastanawiać się nad tymi, które polecają Ci inni, ale Ty nie do końca to czujesz. To Wasz wielki dzień, w którym jesteś najważniejsza. Wybierz także taką suknię, która jest wygodna i komfortowa, a także dopasuj do niej odpowiednie dodatki. Jeśli będzie to dobry wybór, przestaniesz mieć wszelkie wątpliwości.

Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich: 1
Bartosz Głowacki

My nie zwracaliśmy zbytniej uwagi na stroje, ponieważ braliśmy mały ślub.

0 0
Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii
Jak radzić sobie z agresją u dzieci?
Data dodania:
Kwestia wyboru sukni ślubnej i garnituru nie jest taka prosta, jak się wydaje. Nawet jeśli macie już coś na oku, może okazać się, że ubrania wymagają wielu przeróbek krawieckich. Być może nie będą leżeć idealnie lub stwierdzicie, że to jednak nie to. Podczas poszukiwań na jaw może wyjść wiele spraw, o których wcześniej nie myśleliście. Jak wybrać idealny strój ślubny?Jak wybrać kolor i fason sukni ślubnej? Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Niełatwo jest zatem odszukać elegancką, a równolegle wygodną oraz dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od szablonowego podejścia w tej kwestii. Aktualnie modne kolory to również toffi, delikatna szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.Zasadniczo przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która ...