Jak wymodelować sylwetkę na lato?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Jak wymodelować sylwetkę na lato? To pytanie zadaje sobie wiele osób, pragnących prezentować się atrakcyjnie w okresie wakacyjnym. W salonach kosmetycznych dostępnych jest wiele zabiegów, które mogą przynieść zadowalające efekty w kształtowaniu sylwetki, a tym samym podnieść samoocenę. W tym artykule omówimy kilka z nich.

Zabiegi redukujące cellulit

Cellulit to dla wielu kobiet kompleks. Na szczęście istnieją różne metody jego redukcji. Popularnym zabiegiem, który daje takie efekty, jest liposukcja. Polega ona na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli wprowadzonej pod skórę, dzięki czemu można pozbyć się nadmiaru tłuszczu w miejscach szczególnie podatnych na cellulit. Innym tego typu zabiegiem jest endermologia. Pruszcz Gdański jest jednym z miejsc, w których jest wykonywana przy użyciu specjalnego sprzętu, który masuje i rozciąga skórę, tym samym ją modelując. W redukcji cellulitu pomaga także zabieg falą uderzeniową. Polega on na zastosowaniu fali akustycznej o wysokiej energii, która wprowadzana jest do organizmu za pomocą specjalnego urządzenia.

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową

Popularne zabiegi pomagające w redukcji tkanki tłuszczowej to kriolipoliza i Schwarzy. Kriolipoliza, którą w swojej ofercie ma np. Instytut Urody Diamond Beauty z Pruszcza Gdańskiego, polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które są następnie eliminowane przez organizm. Dzięki tej metodzie możemy działać na konkretną partię ciała np. talię, nogi czy ramiona. Z kolei zabieg z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Schwarzy dogłębnie stymuluje mięśnie, co ma wpływ na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się do tego pole magnetyczne, co pozwala na osiągnięcie efektów, jakich nie przynosi nawet intensywne ćwiczenie.

Zabiegi ujędrniające ciało

Zabiegi ujędrniające ciało to popularne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, zwłaszcza dla kobiet. Mają na celu poprawienie wyglądu skóry, zmniejszenie cellulitu oraz spłycenie zmarszczek. Najczęściej stosowane zabiegi to masaże, elektrostymulacja oraz mezoterapia igłowa. Wszystkie one mają na celu stymulację procesów metabolicznych w organizmie, a tym samym poprawę wyglądu i kondycji skóry oraz ciała. Ważne jest jednak, aby przed rozpoczęciem jakiejkolwiek terapii skonsultować się ze specjalistą.

Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii
Jak dobrać makijaż?
Data dodania:
Jak wymodelować sylwetkę na lato? To pytanie zadaje sobie wiele osób, pragnących prezentować się atrakcyjnie w okresie wakacyjnym. W salonach kosmetycznych dostępnych jest wiele zabiegów, które mogą przynieść zadowalające efekty w kształtowaniu sylwetki, a tym samym podnieść samoocenę. W tym artykule omówimy kilka z nich.Zabiegi redukujące cellulitCellulit to dla wielu kobiet kompleks. Na szczęście istnieją różne metody jego redukcji. Popularnym zabiegiem, który daje takie efekty, jest liposukcja. Polega ona na odsysaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli wprowadzonej pod skórę, dzięki czemu można pozbyć się nadmiaru tłuszczu w miejscach szczególnie podatnych na cellulit. Innym tego typu zabiegiem jest endermologia. Pruszcz Gdański jest jednym z miejsc, w których jest wykonywana przy użyciu specjalnego sprzętu, który masuje i rozciąga skórę, tym samym ją modelując. W redukcji cellulitu pomaga także zabieg falą uderzeniową. Po...